Bruce Willis

Bruce Willis
Bruce Willis

patrí k najúspešnejším a najpopulárnejším hercom na svete. Je to muž mnohých tvárí − všestranný a autentický. Spolu s LR vytvorila táto hollywoodska hviezda svoj prvý vlastný parfum − vôňu, ktorá v sebe spája jeho osobnosť, expresivitu a charakter.

Od objavenia vône až po dizajn flakónu − Bruce Willis spolu s manželkou Emmou Hemming-Willis sa zúčastnil každého kroku na ceste k dokonalému výsledku. Bruce Willis umožnil LR nazrieť do svojho súkromia, čím umožnil urobiť si jasnú predstavu o ňom ako o súkromnej osobe.

Výsledkom je vôňa pre charizmatických a priamočiarych mužov.

Bruce Willis Parfum
Bruce Willis Parfum

Parfum od Brucea Willis

a Závan nesmrteľnosti: vitalizujúci grapefruit naráža na korenisté korenie. Zemitá vôňa trávy Vetiver naráža na silnú vôňu santalového dreva. Priamočiara, mužná a nekonvenčná.

Prvá vôňa Brucea Willisa. Legenda. Len v LR!

 

Vôňu od Brucea Willisa môžete dostať ako:

  • Eau de Parfum
  • Vlasový a telový šampón
  • Balzám po holení

Od začiatku roka 2014 je k dispozícii druhá vôňa od Brucea Willisa: Bruce Willis – Personal Edition.

„Bol som inšpirovaný mojou milovanou ženou Emmou“
„Bol som inšpirovaný mojou milovanou ženou Emmou“

„Lovingly“- Prvá dámska vôňa od Bruce Willis:

 

Je to nanajvýš intímny príbeh, čo inspirovalo svetoznámeho herca k tomu, aby svojej manželke Emme Heming-Willis venoval osobnú vôňu. Ako dôkaz jeho lásky vznikla vôňa Lovingly. Vôňa tak vášnivá, ako je aj toto neobvyklé vyznanie lásky. Svojou vôňou bielych kvetov a náznakom sviežeho citrusového ovocia Vás táto vôňa zahltí zmyselnou aurou plnou šarmu a radosti zo života. Santalové drevo a mošus jej prepožičiavajú hrejivosť a rýdzu romantiku. To je pravá láska!

 

Typ vône: kvetinová - zelená - elegantná

Lovingly by Bruce Willis môžete dostať ako:

  • Eau de Parfum
  • Parfumované telové mlieko
  • Parfumovaný sprchovací gél

Nádherná manželka hollywoodskej hviezdy a ikony LR Brucea Willisa, už kráčala po predvádzacom móle pre tých najvýznamnejších módnych návrhárov sveta. Pózovala pre známych fotografov a dokonca stála aj pred filmovou kamerou. Ako multitalent s ťažiskom činnosti v oblasti dizajnu je perfektnou reprezentantkou kolekcie šperkov LR.Joyce.

Vzbudil vo Vás popis produktu zvedavosť a radi by ste sa o ich jedinečnosti a kvalite presvedčiť? Bezplatná prezentácia je tu pre Vás. Kliknite na kontakt.