Lightning Collection zdobená krištáľom Swarovski®.

Iskrivá kolekcia vôní

Kombinácia vôní a krištáľu je dokonalá. To je dôvod, prečo sa LR rozhodlo ozdobiť emotívne a ohromujúce vône Lightning Collection krištáľom Swarovski®. Každá vôňa z Lightning Collection − Essence of Marine, Essence of Rose und Essence of Amber − stelesňuje vlastný svet nálad, svetla a atmosféry. Tri elegantné flakóny s farebným krištáľom Swarovski® prispôsobeným vôni sú ozajstnou pastvou pre oko.

Essence of Marine

Rozjasňujúce iskrenie vo chvíľach magickej priezračnosti.

Túto vôňu zdobia tri kusy Swarovského® modrého krištáľu, ktoré predstavujú drahokam akvamarín. Ten podľa legendy symbolizuje duchovný rast a rozhľad a slúži na posilnenie sebadôvery.

 

VODNÁ. KVETINOVÁ. INŠPIRATÍVNA.

Essence of Rose

Zmyselne okúzľujúce iskrenie romantických okamihov.

Tri lákadlá vo flakóne: Aj vôňu „Essence of Rose“ zdobí krištáľ Swarovski®. Ružový krištáľ predstavuje drahokam ruženín. Podľa gréckej a rímskej mytológie ruženín zoslal na zem boh lásky, aby ľuďom rozdával lásku.

KVETINOVÁ. OVOCNÁ. ZMYSELNÁ.

Essence of Amber

Povzbudzujúce iskrenie okamihov bezbrehej životnej energie.

 

Jantárovo sfarbený krištáľ Swarovski® necháva vôňu „Essence of Amber“ zažiariť v teplom svetle a vyžaruje harmóniu. Jantár symbolizuje radosť zo života a vieru v dobro.

 

ORIENTÁLNA, ZVODNÁ.

Pravý Swarovského® krištáľ v každom flakóne

Každý flakón Lightning Collection nesie pečať „Crystals from Swarovski®“. Takto s označujú iba výrobky vyrobené zo 100 % originálneho krištáľu firmy Swarovski ®. Pomocou kontrolného čísla na zadnej strane štítku si môžete na stránke spoločnosti Swarovski overiť a potvrdiť pravosť krištáľu.

Vzbudil vo Vás popis produktu zvedavosť a radi by ste sa o ich jedinečnosti a kvalite presvedčiť? Bezplatná prezentácia je tu pre Vás. Kliknite na kontakt.